Na Základní umělecké škole Drahomíra Malovaného s. r. o. působí jako učitelka výtvarného oboru. Studium absolvovala na šperkařské střední umělecko-průmyslové škole v Turnově, obor plošné a plastické rytí kovů. Protože pochází z umělecké rodiny, věnuje se tvorbě prakticky od doby, kdy udržela tužku v ruce. Krom kresby a malby si v ateliérech svého otce přičichla také k sochařské keramice a v dospělosti své znalosti rozšířila o základy užitkové keramiky a točení na hrnčířském kruhu. Jak sama říká, její fascinace uměleckými řemesly nezná mezí. Obdivuje řemeslnou výrobu jakéhokoliv druhu. Díky šperkařské škole si mohla vyzkoušet takřka všechny obory, které se na škole vyučují. At´ už to bylo broušení drahých kamenů, umělecké kovářství nebo zlatnictví. V současné době se věnuje hlavně malbě na textil a občas si odskočí k olejomalbě. Její výrobky jsou v mnoha zemích jako například ve Francii, Americe, nebo Africe… „V uměleckých dílech mám ráda hravost, nápad a příběh. Děti se hravosti učit nemusí, ti ji mají od Pánaboha. V dospělosti tuto schopnost bohužel ztrácíme a musíme se ji znovu učit. Těší mě spolu s dětmi zdokonalovat jejich um tak, abych zbytečně nepotlačovala a hlavně neoklešťovala jejich představivost a hlavně jedinečnost každého z nich.“