Májové vystoupení v Bruntále

Májové vystoupení žáků a učitelů Základní umělecké školy s.r.o. Krnov z místa jiného vzdělávání v Bruntále se uskutečnilo dne 26. května 2022 v 17 hodin ve velkém sále kina v Bruntále.
Průvodním slovem vystoupení skvěle uvedla a provázela paní učitelka literárně dramatického oboru Jitka Rosenbaumová.
Vystoupili žáci všech oborů školy. Hudební obor představili zpěváci, hráči na zobcovou flétnu, klavír a elektrické klávesy ze tříd p. učitele M. Calaby, B. Lenhartové a V. Strouhala. O klavírní doprovody se postaral pan uč. V. Strouhal. Dramatický obor vystoupení otevřel představením Živly a ve druhé části publikum rozesmál a pobavil Letním Silvestrem. Tanečníci, pracující pod vedením T. Vlachynské, se předvedli dvěma sólovými výstupy. Ve foyer kina byly vystaveny práce žáků výtvarného oboru, který vede p. učitelka Dagmar Stavárková.
V závěru koncertu vystoupili se svým programem učitelé : Babeta Lenhartová zahrála na zobcovou flétnu, Václav Strouhal na trubku a v úplném závěru p. učitel M. Calaba se svými žáky zazpíval závěrečnou píseň.