Akce školy za období listopad – prosinec 2018

výtvarný obor

21.11. = „Dětská výtvarná tvorba“ ve výstavní síni OÚ Zátor, zahájení v 17.00 hod. ( p.uč. Mgr. Tihlaříková)

28.11. = „Krnovské malování“ – vernisáž prací VO Krnov v ČSOB Krnov (p.uč. Mgr. Kernová)

1.12. = „Vánoční výstava“ – 14.ročník výt. výstavy v ZUŠ s.r.o. ( p.uč.Mgr. Kernová, p.uč.BcA. Tomášková )

14.12.  =  „Mikulášská besídka“ – výtvarná výstava v ZŠ Bruntál, Cihelní ( p.uč. Mgr. Stavárková )

14.12.  =„Vánoční kouzlení“ – výroba a výstava vánočních ozdob v Branticích ( p.uč.Mgr. Stavárková )

19.12. = „Vánoční kouzlení“ – výroba a výstava vánočních ozdob v Bruntále ( p.uč.Mgr. Stavárková )

taneční obor

10.-11.11. = „Workshop žáků TO Bruntál-t.s.Stonožka“ v ZŠ Bruntál, Jesenická ( p.uč.Bc.Vlachynská )

17.11. = „Roztleskávačky“ – taneční vystoupení žáků TO Opava v Háji ve Slezsku ( p.uč.Mgr. Kurečková )

18.-21.11.= „Mistrovství světa v dět. tanci“- žáci TO Bruntál-t.s.Stonožka v Liberci (p.uč.Bc.Vlachynská)

20.11. = „Roztleskávačky“ – tan. vystoupení žáků TO Opava ve SH v Opavě ( p.uč.Mgr. Kurečková )

29.11. = „Strašidelná škola“ – vystoupení žáků TO Opava v ZŠ Šrámkova v Opavě ( p.uč.Mgr.Kurečková )

2.12. =„Louskáček“– představení žáků TO Bruntál-t.s.Stonožka v MD v Bruntále ( p.uč.Bc.Vlachynská )

5.12. = „Ukaž, co umíš“ –  žáci TO Opava na soutěži Eurotopia v KD v Opavě ( p.uč.Mgr.Kurečková )

=„Mikulášské soustředění“ žáků TO-t.s.Rytmik v Krnově, SŠA Opavská ( p.uč.Kotnauer Juříková )

13.12. = „Vánoční vystoupení“ žáků TO Opava pro rodiče v ZŠ Šrámkova v Opavě ( p.uč.Mgr. Kurečková )

14.12. = „Vánoční vystoupení“ žáků TO Opava pro děti v MŠ Šrámkova v Opavě ( p.uč.Mgr. Kurečková )

17.12. = „Vánoční vystoupení“ žáků TO Opava pro žáky v ZŠ Šrámkova v Opavě ( p.uč.Mgr. Kurečková )

18.12. = „Vánoční vystoupení“ žáků TO Opava pro děti v MŠ Mnišská v Opavě ( p.uč.Mgr. Kurečková )

19.12. = „Taneční vystoupení“ žáků TO Opava v Domově důchodců v Opavě ( p.uč.Mgr. Kurečková )

literárně-dramatický obor

= „Pohádkové odpoledne“ – vystoupení žáků LDO v MŠ Brantice ( p.uč. Mgr. Stavárková )

12.12. = „Adventní soustředění“ žáků LDO Bruntál v ZŠ Cihelní v Bruntále ( p.uč.MgA. Rosenbaumová )

14.12. = „Vánoční pečení“ – koledování žáků LDO Krnov v ZŠ Žižkova v Krnově ( p.uč. Mgr. Adami )

19.12. = „Vánoční představení“ žáků LDO Bruntál v ZŠ Cihelní v Bruntále ( p.uč.MgA. Rosenbaumová )

= „Předvánoční odpoledne“ – tři příběhy, vystoupení žáků LDO Krnov ( p.uč. Mgr. Opršalová )

hudební obor

2.11. = „Podzimní soustředění“ v hlavní budově ZUŠ s.r.o. v Krnově ( p.uč. Veliká )

6.12. = „Mikulášská besídka“ – žáků v ZUŠ s.r.o. ( p.uč. Veliká, p.uč. Calaba DiS., p.uč.Ing. Pláteníková )

7.12. = „Vánoční trhy“ – pěvecké vystoupení žáků HO Krnov na Hlavním náměstí v Krnově ( p.uč. Veliká )

7.12. = „Zpívání koled“ – pěvecké vystoupení žáků HO Krnov na Hlavním náměstí v Krnově ( p.uč. Veliká )

9.12. = „Vánoční trhy“ – pěvecké vystoupení žáků HO Krnov v Prudniku ( p.uč. Veliká )

11.12. = „Vánoční koncert“ v Koncertní síni Krnov, zahájení v 17.00 hod. ( p.uč. Veliká, p.uč.Gualco, p.uč. Zbořil, p.uč. Calaba DiS.)

12.12. = „Vánoční koncert“ žáků a učitelů HO v ZŠ Opava, Šrámkova (p.uč. Ž.Bočková DiS., p.uč. Gualco, p.uč. Zbořil )

13.12. = „Hudební vystoupení v Domově pro seniory“ v Krnově ( p.uč. Veliká )

14.12. = „Mikulášská besídka“ – vystoupení v ZŠ Bruntál, Cihelní ( p..uč. Calaba DiS., p.uč.Ing. Pláteníková)

18.12. = „Adventní koncert“ v Prudniku ( p.uč.Veliká )

20.12. = „Adventní koncert“ v Koncertní síni sv.Ducha v Krnově ( p.uč.Veliká )

= „Vánoční jarmark“– vystoupení žáků HO v ZŠ Lichnov ( p.uč. Mgr. N.Bočková, p.uč.Zbořil , p.uč. Mgr. Byrtusová )

= „Vánoční koledování“ v kavárně Slunečnice v Krnově ( p.uč. Veliká )

Poznámka : Některé termíny budou teprve upřesněny.