Skip to content

ART KEMP

Konec prázdnin jsme si náramně užili na příměstském táboru ART KEMP, pořádaným naší školou a Krnovským uměleckým spolkem. Protože se jednalo o tábor umělecky zaměřený, zažili jsme si s dětmi pestrou škálu aktivit, které bavily jak děti, tak nás, lektory. Každý den nezažijete malování keramiky, malbu na plátno, návštěvu zákulisí loutkového divadla, malování na obličej, malování a zdobení divadelních masek, zábavné muzicírování, soukromou prohlídku varhan, výlet s návštěvou výstavy a opékačkou,… No prostě bylo to fajn! Posuďte sami z malé foto ukázky.

Děkujeme všem dětem, že jste byli fajn a udělali jsme si společně skvělou táborovou atmosféru.

Děkujeme naší škole a Městu Krnov za podporu, díky které jsme tento tábor mohli uspořádat.

Děkujeme také všem, kteří nám pomohli s věcnými a finančními dary. Díky 1000Kč příspěvku firmy LOGICALL měly děti zajištěny nanuky a zmrzliny po dobu celého táboru, VÝTVARNÝ ATELIÉR OSTRAVA nám daroval tužky na kresbu, děti si také pochutnaly na výborných tyčinkách firmy BOMBUS ENERGY a rovněž firma DEN BRAVEN a pojišťovny ZP MV a VZP nám poskytly dárky a odměny, ze kterých měly děti velkou radost. Všem těmto firmám velmi děkujeme, je znát, že je pro ně dětský úsměv také velmi důležitý J

Tak zase za rok! Ahoj!!!!!

Peťa, Adam, Magda a Markéta

Back To Top