Dětská výtvarní tvorba Brantice

V pátek 23. června měli své velké finále školního roku žáci výtvarného oboru v Branticích v podobě vernisáže výstavy „Dětská výtvarní tvorba“ v prostorách místního obecního úřadu.
V úvodu se moderním tancem představilo duo ze školního kroužku Street dance z místní základní školy.
Přítomní hosté byli nadšeni pracemi žáků. Vedly se bohaté diskuze nad některými pracemi, nad jejich uměleckou kvalitou, obsahem i použitými výtvarnými technikami. A těch předvedli žáci opravdu velké množství – od kresby, malby, kombinovaných technik, keramiky až po prostorové práce z různých materiálů – z papíru, sádry, látky a molitanu, keramické hlíny až po síťky na ovoce uplatněné při sestavování pokojíčku žákyň 1. a 2. ročníku.
Pochlubit se mohli i všichni žáci přípravného ročníku svými hnízdy i malými vlaštovkami.
Výstava potrvá do 30. 6 . 2023 a je možné ji shlédnout v úředních hodinách Obecního úřadu Brantice.