Jarní koncert

V úterý 11. 4. se konal Jarní koncert žáků Základní umělecké školy Drahomíra Malovaného s.r.o. v Koncertní síni svatého Ducha v Krnově. Jsme rádi, že jsme po několika covidových letech mohli obnovit naši tradici Jarních koncertů. Program byl opravdu svěží a pestrý, od lidových písní přes klasickou hudbu až k populárním melodiím. Koncert završil hudební soubor se svým rockovým vystoupením. Celý podvečer se nesl v duchu klidných radostných doznívajících velikonočních svátků. Odpočinek a nový elán byl patrný jak z výkonů účinkujících, tak mezi členy pedagogického sboru, kteří se podíleli na organizaci celého večera.
Děkujeme všem účinkujícím i posluchačům za účast a také městu Krnov za finanční podporu této akce.