Na Základní umělecké škole s. r. o. působí jako pedagog od roku 2015. Studium absolvoval na Lidové konzervatoři v Ostravě. Hře na kytaru se věnuje již řadu let, má dlouholetou praxi ve vystupování na pódiích.Hrál v různých rockových kapelách HMTD (Krnov), Maraton (Horní Benešov), Autogen (Praha), Queen revival Princess (Krnov) – v této kapele působí již 23 let a odehrál s ní již ca. 1400 koncertů po celé Evropě.

Na Základní umělecké škole Drahomíra Malovaného s. r. o. vyučuje hudební obor: hra na kytaru, hra na elektrickou kytaru, hra na basovou kytaru.

Aktivně se zúčastňuje kytarových seminářů (Štěpán Rak a Jan Rak, atd.). Své žáky vede k lásce k hudbě, jeho cílem je aby se z žáků stali pohotový hudebníci, kteří budou schopni studovat dále na konzervatoři nebo budou schopni se uplatnit v různých amatérských hudebních souborech.