Je absolventkou studia hry na příčnou flétnu na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Během svých studií se zúčastnila řady interpretačních seminářů a kurzů pod vedením předních světových flétnistů a setkala se s mnoha inspirativními osobnostmi. Jako orchestrální hráčka vystoupila např. v pražském Rudolfinu a také na některých zahraničních pódiích. Kladný vztah k dětem, trpělivost a láska k hudbě ji přivedla k pedagogické činnosti. Od roku 2015 vyučuje na Základní umělecké škole Drahomíra Malovaného s.r.o. hru na zobcovou a příčnou flétnu. Své žáky pravidelně připravuje na vystoupení a soutěže a dále se účastní vzdělávacích seminářů a kurzů. Je šťastná, že tato práce je zároveň jejím koníčkem.