VO – výstava – Zátor – Dětská výtvarná tvorba

Po delší odmlce, způsobené událostmi poslední doby, se mladí výtvarníci a výtvarnice opět vrací na scénu kulturního života v obci ZÁTOR. Pod vedením paní učitelky Mgr. Zuzany Tihlaříkové připravují výstavu s tradičním názvem Dětská výtvarná tvorba. Na té letošní představí tvorbu z loňského školního roku na téma ,,Vesmír“. Žáci v různých výtvarných technikách zpracovávali tajemství makro i mikrokosmu. Sotva se však pustili do modelování keramických virů a bakterií, ochromila možnost jejich další tvorby pandemie koronaviru. Nastalou situací se nenechali odradit a nadále mají možnost účastnit se výuky distanční formou prostřednictvím Google učebny.

Pokud nám to vládní opatření dovolí, rádi vás všechny uvidíme na slavnostním zahájení 12. května v 17:00 hodin v sále Kulturního domu v Zátoru. V programu vystoupí také žáci hudebního oboru. Výstava bude přístupná do konce června. Těšíme se na vaši účast.