Připravované akce školy

na březen – červen 2019

Výtvarný obor

Termín Název akce
18.3. „Keramika nás baví“ workshop v Zátoru (p.Mgr.Tihlaříková)
6.4. „Keramika nás baví“ workshop v Úvalně (p.Mgr.Tihlaříková)
??? „Jarní výstava“ v prostorách  ZUŠ s.r.o.   (p.Mgr. Kernová)
??? „Výtvarná výpověď dětí“ – 23.ročník, Flemichova vila v Krnově (p.Mgr.Kernová)
??? „Výtvarná výpověď dětí“ – 16.ročník (p.Mgr. Stavárková)
??? „Barevný svět dětí“ – 15.ročník, výstava v Lichnově, vernisáž v 16.00 (p.Mgr.Tihlaříková)
??? „Dětská výtvarná tvorba“ – 21.ročník, výstava v Úvalně, vernisáž v 17.00 (p.Mgr.Tihlaříková)
??? „Dětská výtvarná tvorba“ – 6.ročník, výstava v Branticích (p.Mgr. Stavárková)
červenec „Krnov-mé město“ – 11.ročník, 3. Plenér v Krnově (p.Mgr.Kernová, p.Mgr.Mučková)
??? „Múzy v muzeu“ – 3.ročník (p.Mgr.Kernová)

Literárně-dramatický obor

Termín Název akce
??? „Jarní besídka“ v MŠ Brantice (p.Mgr. Stavárková)
??? „Kytička pro radost“ – 4.ročník, dramatické vystoupení v DD Rooseveltova Krnov (p.Mgr.Opršalová)
??? „Děti dětem“ – 5.roč., dramatické vystoupení v SVČ Krnov (p.Mgr. Stavárková, p.Mgr.Opršalová)
29.3. „Noc s Andersenem“ – 4.ročník, akce žáků LDO Krnov, Žižkova ( p.Mgr. Adami )
červen „Týden čtení“ – 3.ročník, akce žáků LDO Krnov, Žižkova ( p.Mgr. Adami )

Taneční obor

Termín Název akce
27.2. „Masopustní průvod“ – účast žáků tanečního oboru-t.s. Rytmik na akci v Krnově (p.K.Juříková)
??? „Tanec mezi tóny“ – 7.ročník, taneční a hudební představení v Kofola klubu Krnov (p.K.Juříková)
??? „Tanec je naše radost“ – 23.ročník,tan.představení TO-t.s. Rytmik v Kofola klubu Krnov (p.K.Juříková)
3.-8.5. „Taneční vystoupení v Itálii“ ( p.uč.M.K.Juříková)
23.3. „Taneční postupová soutěž“ v Mohelnici – tan.vystoupení žáků TO-t.s. Stonožka (p.Bc.Vlachynská)
březen „Workshop s Liborem Hlaváčkem“ pro žáky TO-t.s. Stonožka (p.Bc.Vlachynská)
2.3., 17.00 „Klusající nohavice“ – taneční představení žáků TO-t.s. Stonožka v MD Bruntál (p.Bc.Vlachynská)
21.3. „Ponožkový den“ taneční charitativní vystoupení (p.Mgr.Kurečková)
22.-24.3. „Taneční vystoupení a kulturní program“ v Praze (p.Mgr.Kurečková)
5.-7.4. „For Kids Praha“ – taneční vystoupení na Festivalu hraček v Praze (p.Mgr.Kurečková)
13.4. Taneční soutěž v Hlinsku (p.Bc.Vlachynská)
10.5. „Česko se hýbe“ – taneční soutěž v Ostravě (p.Mgr.Kurečková)
30.5. „O nejlepší pohybovou skladbu“ – republikové finále v Opavě (p.Mgr.Kurečková)
6.6. „O nejlepší pohybovou skladbu“ – republikové finále v Praze (p.Mgr.Kurečková)
29.6. Taneční vystoupení k výročí obce Stěbořice (p.Mgr.Kurečková)

Hudební obor

Termín Název akce
27.2. „Masopustní průvod“ – účast na akci v Krnově (p.Veliká)
6.3., 10.30 „Májový koncert“ v ZŠ Opava, Šrámkova (p.Ž.Bočková DiS., p.Mikeška, p.Mgr.Richter)
25.3., 16.00 „Přehrávky“ v ZŠ I.Hurníka v Opavě (p.Mgr.Vavrošová)
3.-8.5. „Dva koncerty v Itálii“ (p.Veliká, p.Gualco)
??? „Tanec mezi tóny“ – 7.ročník, tan. a hudební představení v Kofola klubu Krnov (p.Veliká)

Společné akce

Termín Název akce
29.3. „Večer plný múz“ – 2.ročník, večírek pro učitele a rodiče ZUŠ s.r.o.
28.6. „Posezení s učiteli“