Od roku 2016 je vyučujícím pedagogem výtvarného oboru na Základní umělecké škole s.r.o.
Studium absolvovala na Střední škole průmyslové a umělecké v Opavě – obor Propagační grafika a výtvarnictví, obor Kresba na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě.
Pedagogické vzdělání získala na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity v Ostravě obor Učitelství výtvarné výchovy pro střední školy a základní umělecké školy.

Výtvarný obor navštěvují žáci všech věkových kategorií, od nejmenších až po studenty středních škol.
Každoročně prezentuje výtvarné práce žáků na výstavách, pravidelně v prostorách Městského informačního centra nebo ČSOB a.s. v Krnově.
Několikrát do roka také organizuje tradiční výstavy v prostorách školy, zúčastňuje se výtvarných přehlídek oborů základních uměleckých škol v Opavě nebo Ostravě. Pravidelně žáci zasílají výtvarné práce do regionálních nebo celorepublikových soutěží.
Připravuje žáky na talentové zkoušky uměleckých škol.
Účastní se kurzů, přednášek a vzdělávacích seminářů.
O prázdninách pořádá každým rokem Výtvarný plenér Krnov – mé město.

Věnuje se také vlastní výtvarné tvorbě, která zahrnuje kresby, malby, airbrush techniku nebo nástěnné malby, které realizovala v Rakousku.