S blížícím se koncem školního roku si tanečnice z Opavy společně s rodiči užily cyklistický výlet. Cílem byly Neplachovice, vzdálené asi 10 km od našeho města, kde byly pozvány k tanečnímu vystoupení. Díky krásnému počasí jsme mohli propojit tanec s cykloturistikou a společně prožít příjemné slunečné taneční odpoledne.
A jak zněla reakce pořadatelů?
„Dobrý den,
rád bych vám ještě jednou moc poděkoval za uskutečnění celé akce i za skvělé vystoupení vašich svěřenkyň. Byly famózní a všem se jejich vystoupení velmi líbilo. Předseda Sokola byl sice chvíli v šoku, když viděl přijíždět celý peleton, ale nakonec to bylo naprosto skvělé.“