Dne 12. května proběhlo závěrečné představení žáků přípravného ročníku literárně - dramatického oboru v MŠ Čtyřlístek na Svatováclavské ulici. Děti s nadšením zahrály pohádku O Koblížkovi a předvedly, co se během celého roku naučily. Jejich výkon se jim velmi vydařil a na závěr je čekala sladké překvapení – upečený koblížek, který byl odměnou za jejich skvělou snahu a celoroční píli.
BcA. Adam Višňovský
Pedagog LDO