I letos jsme s dětmi z hudebního oboru naší pobočky v Bruntále uspořádali Májový koncert v příjemném prostředí dílny Polárka o.p.s.
Dětem se jejich vystoupení velmi povedla a i přes drobnou nervozitu bylo vidět, že je hudba a společné muzicírování opravdu baví. Publikum odměnilo všechny účinkující zaslouženým potleskem.
Po koncertě nechyběla sladká odměna ani společná fotografie dětí a p. učitelek Jany Večeřové, Markéty Zahnašové a Barbory Tomečkové.